نسخه جدید سامانه الکترونیکی دبیرخانه و گردش مکاتبات راه‌اندازی شد

نسخه جدید سامانه الکترونیکی دبیرخانه و گردش مکاتبات راه‌اندازی شد

۰۹ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۷ کد خبر : ۲۹۱۰ اخبار
تعداد بازدید:۲۶۱۸

به استحضار می‌رساند نسخه جدید سامانه الکترونیکی دبیرخانه و گردش مکاتبات با هدف بهبود رابط کاربری، بهبود کارایی و افزودن امکانات جدید بارگذاری شد. جهت آشنایی شما عزیزان با امکانات و اصلاحات نسخه جدید، مستنداتی آماده‌شده است که در هر کدام بخشی از تغییرات توضیح داده‌شده است:

  1. در بخش اول به تغییرات رابط کاربری شامل دسته بندی کلیدهای نوار ابزار، دسته بندی بخش‌ها، خلاصه سازی مشخصات سند و بهبود صفحه نمایش کارتابل پرداخته‌ایم. در این مستند شما با امکاناتی از سامانه جدید آشنا می‌شوید که در نسخه فعلی هم وجود دارند اما با درنظر گرفتن آسان شدن دسترسی کاربر به آنها دسته بندی و بهبود یافته‌اند. برای مطالعه این مستند اینجا را کلیک نمایید.
  2. در بخش دوم به تغییراتی پرداخته‌ایم که در سامانه فعلی وجود دارند اما در سامانه جدید به گونه‌ای دیگر در دسترس شما قرار دارند. از مهمترین این تغییرات می‌توان به انتخاب فرد به صورت خودکار در هنگام پاسخ به سند، پیشنهاد نام در جستجو صفحه ارسال برای آسان‌تر شدن جستجوی فردی که می‌خواهید نامه را به او ارسال کنید و بهینه سازی صفحه ارسال اشاره کرد. برای مطالعه این بخش اینجا را کلیک نمایید.
  3. در بخش سوم به امکاناتی مانند افزودن مصحح املایی خودکار (خطایاب) به محیط ویرایشگر، افزودن کلیدهای میانبر و نمایش متن و مختصری از اطلاعات سند در صفحه کارتابل بدون باز کردن نامه اشاره شده است که به تازگی به سامانه اضافه شده‌اند و در نسخه جدید وجود دارند. برای مطالعه این بخش اینجا را کلیک نمایید.

۹ رای

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.